Godziny otwarcia Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
Telefon +48 889 572 525 +48 889 136 464
Dane firmy: Palche Sp. z o.o. NIP:7123321277; REGON:365727736 info@palche.pl

Marka producenta «Palche»

Kluczem do efektywnej działalności gospodarczej jest racjonalne wykorzystanie czasu i pieniędzy a także nawiązanie współpracy z zaufanymi partnerami. Oferując kompleksowe rozwiązania dla potrzeb rolnictwa, przemysłu leśnego, drzewnego, a także usług drogowych grupa firm «Palche» stwarza warunki konieczne do wzrostu rentowności biznesu.

Pod marką producenta «Palche» łączą się trzy kierunki działalności:

  • Dystrybucja części zamiennych do kombajnów i maszyn rolniczych znanych marek europejskich
  • Produkcja urządzeń, części zamiennych i komponentów technicznych do maszyn rolniczych, maszyn do odśnieżania,maszyn komunalnych

Produkty marki «Palche» cieszą się popytem na rynku europejskim. Przedstawicielstwo grupy Palche jest również w Polsce. Wśród jej klientów znajdują się gospodarstwa rolne oraz producenci rolni z państw Unii Europejskiej. Swoje osiągnięcia przedstawiciele «Palche» dumnie prezentują na wystawach w Niemczech, Polsce i we Włoszech.

 

Części zamienne marki producenta «Palche»: optymalny stosunek między asortymentem, niezawodnością a ceną 

Klientom «Palche» oferujemy akcesoria do kombajnów zbożowych, maszyn do zbioru, pras zwijających marki: CLAAS. W asortymencie są wyłącznie oryginalne części zamienne wraz z certyfikatami zgodności, co gwarantuje najlepszą jakość  sprzętu. Niezawodny system logistyczny pozwala szybko dostarczyć zamówienie w dowolne miejsca Europy. Nabywcy mają możliwość skorzystać z profesjonalnej porady w sprawie wyboru części zamiennych, elastycznych ofert cenowych, programów lojalnościowych dla klientów i rabatów na zamówienia hurtowe.

Kwalifikacje i doświadczenie naszych specjalistów pozwalają nam stworzyć najbardziej atrakcyjną ofertę rynkową. Wygodna platforma online oraz niezawodny system logistyczny umożliwiają szybką realizację zamówień, niezależnie od lokalizacji odbiorcy.

 

Urządzenia marki producenta «Palche»: produkcja własna, realizacja indywidualnych zamówień

W celu automatyzacji pracy w różnych sferach działalności gospodarczej przez projektantów «Palche» zostały stworzone  niezawodne urządzenia. Na liście produktów «Palche» produkcji własnej znajdują się  rozdrabniacze do drewna, rozsiewacze nawozów mineralnych, chwytaki do bel, przenośniki do zboża, widły do wózka widłowego, glebogryzarki, łuparki do drewna, maszyny do odśnieżania, szczotki i pługi drogowe, koparki.  Przewidzieliśmy możliwość realizacji indywidualnych projektów z gwarancją wysokiej jakości produktów.

W zespole grupy firm «Palche» pracują projektanci i inżynierowie, którzy posiadają doświadczenie w tworzeniu skutecznych mechanizmów i urządzeń dla rolnictwa, leśnictwa i użyteczności publicznej. Jesteśmy gotowi do realizacji indywidualnych projektów, zapewniając wysoką jakość produktów.